Menü Kapat

Neden OkulPencerem Kullanmalısınız?

OkulPencerem; idareci, öğretmen ve veliler için büyük kolaylıklar sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü ile kullanımı çok kolay olan OkulPencerem ile iletişim sağlayabilir, duyurular yapabilir, aynı zamanda çocuğunuzun sorumluluk sahibi bir birey olarak yetişmesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Günümüzde iletişim çok hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. OkulPencerem ile de öğretmen veya veli herhangi bir telefon numarası paylaşmaksızın birbirleri ile iletişime geçebilmektedir. OkulPencerem mesajlaşma özelliği ile anlık olarak öğretmen-veli,veli-idareci,idareci-öğretmen mesajlaşmaları gerçekleşebilmektedir. Ayrıca bildirim özelliği ile hiçbir mesajı kaçırmayın!

Öğretmen ve idarecilerin sahip olduğu duyurular kısmı ile de tüm velilerinize teker teker mesaj atmaya uğraşmayın. Bir etkinlik mi planlamak istiyorsunuz? Hemen duyurular kısmında duyurusunu yapabilirsiniz! Öğrencilerinizden dersiniz için bir materyal getirmelerini istiyorsunuz fakat çocuklar unutuyor mu? O zaman hemen duyurular ile velilerinizi de bilgilendirin ve ne dersleriniz aksasın ne de etkinlikleriniz.

Eğer siz de bir idareci olarak okulunuzda OkulPencerem kullanmak istiyorsanız bu bağlantıdan lütfen bizimle iletişime geçin! Eğer bir veli iseniz okulunuzla görüşüp bizim için okulunuzu ikna edebilirsiniz☺

Birinci önceliğimiz değerli yavrularımız için elimizden geleni yapmaya çabalıyoruz. Aynı zamanda uygun fiyat fırsatlarını kaçırmamak için acele edin!

OkulPencerem, okulunuza açılan pencere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir